Kurs Zuzanna 13-15.11. BIAŁYSTOK

"Następnie wędrował przez miasta i wsie, nauczając i głosząc Ewangelię o królestwie Bożym. A było z Nim Dwunastu oraz kilka kobiet, które uwolnił od złych duchów i od słabości: Maria, zwana Magdaleną, którą opuściło siedem złych duchów; Joanna, żona Chuzy, zarządcy u Heroda; Zuzanna i wiele innych, które im usługiwały ze swego mienia." Łk 8, 1-3

Opis: Zuzanna uwolniona przez Jezusa, postanowiła razem z innymi kobietami, wyruszyć w drogę za swoim Panem. Na tym kursie dowiesz się, czego dotyczy misja, do której Bóg cię zaprasza. Odkryjesz, czego potrzeba, aby ją wypełniać w swojej codzienności i stawać się kobietą według Bożego zamysłu. Jeżeli doświadczyłaś w swoim życiu żywej obecności Jezusa i chcesz wykonać kolejny krok w podążaniu za Nim – ten kurs jest właśnie dla ciebie! Do uczestnictwa zachęcamy osoby pełnoletnie, każdego powołania stanowego, które przeżyły już rekolekcje ewangelizacyjne (np. kurs Nowe Życie, Seminarium Odnowy Wiary, kurs Alpha, REO) i formują się we wspólnocie katolickiej.

Ofiara na potrzeby organizacji rekolekcji (80 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę oraz kawa, herbata i ciastka w trakcie trwania całego kursu.
Początek: Msza Święta parafialna o godzinie 18.00

OGRANICZONA LICZBA MIEJSC: KURS NA 50 OSÓB

Recepcja: bezpośrednio po Mszy Świętej przejście do pomieszczeń rekolekcyjnych, tam recepcja i dalsza część rekolekcji
Czas trwania rekolekcji: piątek – zakończenie około 21:00, sobota – od 8:00 do 20:30, niedziela – od 8:00 do 14:00

ZAPISY https://rekolekcje.bialystok.pl/kurs-zuzanna-p-338