Misje w Parafii MBB w Nysie

Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich. Mt 18, 19-20

Szczęść Boże,
W dniach 9-16 czerwca 2019 r. nasza parafia Matki Bożej Bolesnej w Nysie organizuje Misje Parafialne – „Festiwal Kolory Życia” (http://kolory-zycia.pl/). Głosić będzie Wspólnota św. Tymoteusza z Gubina. Pragniemy doprowadzić ludzi do spotkania z żywym Jezusem. Szczególnie chcemy być otwarci na tych, których w Kościele nie ma.
Mając świadomość ogromnej walki duchowej jaka toczyć się będzie, a nawet już się toczy o dusze wielu osób, już teraz pragniemy gorąco prosić Was o modlitwę osłonową za Misjonarzy Werbistów naszej parafii, grupy ewangelizacyjne, zespoły muzyczne i teatralne, ekipy techniczne, mieszkańców naszego miasta i wszystkich gości.
Jeśli bylibyście w tych dniach w okolicach Nysy serdecznie Was zapraszamy . Przez cały czas misji będziemy trwać na modlitwie i adoracji zawierzając Panu Bogu to dzieło ewangelizacyjne, Was oraz wszystkich dobroczyńców.

Niech Pan Was błogosławi i strzeże
Misyjna Diakonia Modlitewna