Pokajanie-rekolekcje o pokucie i pojednaniu dzisiaj

W dzisiejszych czasach trudno mówić o czymś takim jak POKUTA... bo co to jest POKUTA? Co znaczy "pokutować? Chciałbyś odkryć, czym jest stan duszy i serca skruszonego? Serca dotkniętego żalem i obmytego łzami... nie z powodu tego, że nie jest tak jak byś Ty chciał, ale łzami pochodzącymi z serca dotkniętego czymś, co się nazywa UMILENIE duszy.
Czym jest POKAJANIE=PO-KAJANIE? Jak dojść do tego stanu duszy, która w SMUTKU odnajduje RADOŚĆ? Jak dojść do takiego stanu duszy, w którym rodzisz się na nowo? Stanu, który pochodzi z ROZKAJANIA SERCA, tzn. składa się z wielu kropel, które spadły na twardą skałę serca, drożąc w tej skale maleńki otwór-ową CIASNĄ BRAMĘ, przez która wdziera się Duch Święty-pozostawiając SIEBIE, jako namaszczenie Twojego serca -czyniąc je zdolnym do KOCHANIA!
Czy zdawałeś sobie sprawę chociaż raz, że pokuta jest takim namaszczeniem serca i odnowieniem Twojego ducha? Celem tej konferencji jest namaścić Twoje wnętrze olejem nawrócenia!

Prowadzący: o. Marcin Sylwan Wirkowski OSPPE
Miejsce: dolny kościół par. Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku (oratorium o. Pio)
Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa: 40 PLN obejmuje obiad w sobotę oraz kawa, herbata i ciastka w trakcie trwania całych rekolekcji.
Termin: 22 października 2022r.
Czas trwania: 9.00-17.00
Prosimy zabrać ze sobą: Biblię (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik.

REKOLEKCJE SĄ CAŁOŚCIĄ, DLATEGO ZAPRASZAMY DO ZAREZERWOWANIA SOBIE CAŁEGO DNIA I BYCIA OD POCZĄTKU DO KOŃCA :)