INFORMACJE OGÓLNE
Cel:
Nauczyć się przygotowywać i przeprowadzać głoszenie tematyczne.
Różnica:
W programie formacyjnym Szkoły Ewangelizacji Św. Andrzeja (SESA) Kurs APOLLOS dla głoszących to jak studiowanie medycyny na uniwersytecie – gdzie opuszczając go myli się termometr z czopkiem; z kolei Warsztat/Seminarium LOGOS to przyjazd do szpitala położonego w górach, żeby zajmować się chorymi i chorobami wszelkiej maści.
Termin Seminarium:
- 20-21 czerwca;
każdego dnia w godz. SESJA I: 15:00- 19:00;SESJA II: 20:30-22:30. Termin zapisów do 15 czerwca.
Dla kogo?
Uczestniczyć może każdy kto jeszcze lepiej pragnie nauczyć się przygotowywać i wygłaszać nauczania. Skierowane do kapłanów, katechetów i liderów świeckich.
Grupa musi liczyć maksymalnie szesnastu uczestników. José H. Prado Flores i Angel Robles Topete będą osiągalni, by udzielić indywidualnych konsultacji każdemu z uczestników.
Koordynatorem jest José H. Prado Flores (z Ekipą), który głosił już w 59 krajach, poprowadzi I sesję spotkania, natomiast II sesję będzie prowadził Anhel Robles Topete (opiekun SESA Polska z Biura Międzynarodowego) z Ekipą Międzynarodową i Krajową SESA.
WIĘCEJ INFORMACJI ODNOŚNIE ZAPISÓW ORAZ PYTANIA, PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES E-MAIL: BIURO.SESA@NOWAEWANGELIZACJA.EU
Biuro SESA Polska