Kursy SESA w Polsce

Styczeń '20

23 -26.01
Styczeń
Rybnik - Chwałowice
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla w Katowicach
KOD: wrTpao
23 -26.01
Styczeń
Kałków k. Starachowic
Michał Popiel
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Dobrego Łotra
KOD: pKL5iN
24 -26.01
Styczeń
Lwówek Śląski
Ryszard Sikora
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: pnASTN
24 -26.01
Styczeń
SN3 2JX Whitbourne Avenue Swindon United Kingdom
Katarzyna Matóg
zapisy/link
SZKOŁA NOWEJ EWANGELIZACJI JEZUSA ZMARTWYCHWSTAŁEGO GLIWICE
24 -26.01
Styczeń
Gdynia
Joanna Wenta
zapisy/link
Gdańska SNE Jezus Żyje
KOD: gSUQQ6
31 -02.02
Styczeń
Radom
Łukasz Wieczorek
zapisy/link
SNE św. Dobrego Łotra
KOD: ReoI6Z
31 -02.02
Styczeń
Góra Św. Anny
Krystyna Drożdżal
zapisy/link
Werbistowska Szkoła Nowej Ewangelizacji
KOD: fQ5lSa
31 -02.02
Styczeń
Cieszyn
Agnieszka Piekarczyk
zapisy/link
SNE ZACHEUSZ
KOD: jl4n2S
31 -02.02
Styczeń
Bytom
Kateryna Bondarenko
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Bytom ul. Chorzowska 21 41-902 Bytom
31 -02.02
Styczeń
Chełm
Ireneusz Maliszewski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Chełmie
KOD: MwVJFv
31 -02.02
Styczeń
Bielsk Podlaski
Ks. Robert Grzybowski
zapisy/link
SNE św. Józefa diecezji Drohiczyńskiej
KOD: jnCIhb
31 -02.02
Styczeń
Białystok
Monika Znajda
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji
31 -02.02
Styczeń
Lublin
ks. Krzysztof Morawik SAC
zapisy/link
Pallotyńska SNE

luty '20

01 -02.02
luty
Manchester
Karolina Sulewska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody - Manchester
KOD: GZby5a
07 -09.02
luty
Kielce
Marta Mendrek
zapisy/link
Pallotyńska SNE
07 -09.02
luty
Siemonia, pow. będziński (Śląsk)
Paweł Sepioło
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla Katowice
07 -09.02
luty
Katowice
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla Katowice
07 -09.02
luty
Węgrów
Ks. Robert Grzybowski
zapisy/link
SNE św. Józefa diecezji Drohiczyńskiej
KOD: QWctrv
07 -09.02
luty
Sokółka, Parafia św. Antoniego
ks. Kamil Dąbrowski
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
14 -16.02
luty
Kraków
Karol Cierpica
zapisy/link
SNE Sursum Corda w Krakowie
KOD: HgAJ1E
14 -16.02
luty
Warszawa/ Sulejówek
Agnieszka Sawuła
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Andrzeja św. Marka Warszawa Katolicka Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA
20 -23.02
luty
Otwock ul. Żeromskiego 6
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla Katowice
KOD: KVoLcN
21 -23.02
luty
Sopot
Wojciech Kruk
zapisy/link
Gdańska SNE Jezus Żyje
KOD: lpdEfU
21 -23.02
luty
Licheń Stary
Ks. Rafał Krauze
zapisy/link
SNE Licheń Stary
21 -23.02
luty
Ostrów Wlkp.
ks. Dominik Wodniczak
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Świętej Rodziny
21 -23.02
luty
Poznań
Krzysztof Zachwieja
zapisy/link
SNE św. Barnaby Poznań
21 -23.02
luty
Łomża
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Theoforos w Łomży
KOD: 6rFpLw
21 -23.02
luty
Kościerzyna
Anna Gír
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Gdańsku
KOD: HHgedD
21 -23.02
luty
Tychy
Marek Kozłowski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział w Śląsk Południe
KOD: HZBnm8
21 -23.02
luty
Radom
Agnieszka Dąbrowska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Radomiu
KOD: 4kRynk
21 -23.02
luty
Kutno, Parafia
ks. Kamil Dąbrowski
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
21 -23.02
luty
Inowrocław
Mariusz Prątnicki
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Jana Pawła II Archidiecezji Gnieźnieńskiej
KOD: UjQuCh
28 -01.03
luty
Poznań
Danuta Szcześko
zapisy/link
SNE św. Barnaby Poznań
28 -01.03
luty
42-604 Tarnowskie Góry
Jacek Rojowski
zapisy/link
SNE Jezusa Zmartwychwstałego - Gliwice
28 -01.03
luty
Radomsko
Ks. Michał Krawczyk
zapisy/link
SNE św. Jana Chrzciciela w Częstochowie
28 -01.03
luty
Lublin
Mirosław Ćwikła
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Lublinie
KOD: 1eQSnN
28 -01.03
luty
Miedzna
ks. Robert Grzybowski
zapisy/link
SNE św. Józefa diecezji Drohiczyńskiej
KOD: c7nb1A

Marzec '20

05 -08.03
Marzec
Hodyszewo
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla Katowice
KOD: 9lovmr
06 -08.03
Marzec
Mońki, Parafia pw. św. Brata Alberta
ks. Kamil Dąbrowski
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
06 -08.03
Marzec
Gdańsk
Anna Gír
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Gdańsku
KOD: is7bdx
13 -15.03
Marzec
Żary
Ks. Tomasz Matyjaszczyk
zapisy/link
SESA Syn Dawida - Żary
KOD: gCW7yP
13 -15.03
Marzec
Zakopane
Karol Cierpica
zapisy/link
SNE Sursum Corda w Krakowie
KOD: fR99We
13 -15.03
Marzec
Sokółka, Parafia św. Antoniego
ks. Kamil Dąbrowski
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
13 -15.03
Marzec
Sosnowiec - Kazimierz
Arkadiusz Pyka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Śląsk Południe.
KOD: IRr9n
13 -15.03
Marzec
Starachowice - Kałków
Agnieszka Dąbrowska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Radomiu
KOD: RRHkoU
13 -15.03
Marzec
Świdnik k. Lublina
ks. Krzysztof Krzaczek
zapisy/link
Lubelska Szkoła Ewangelizacji "Miriam"
13 -15.03
Marzec
Bielsko - Biała
Dorota Górka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Bielsko - Biała.
KOD: s9W48
27 -29.03
Marzec
Warszawa
o. Paweł Drobot CSsR
zapisy/link
SNE Sursum Corda w Krakowie
KOD: H22DDF
27 -29.03
Marzec
Republika Czeska
Wiesław Gilowski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział w Bielsku - Białej
KOD: OAlgWY
27 -29.03
Marzec
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Katarzyna Frączek
zapisy/link
KOD: M8310P
27 -29.03
Marzec
Warszawa
ks. Jacek Fijałkowski
zapisy/link
SNE bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Kwiecień '20

03 -05.04
Kwiecień
Cieszyn
Ryszard Sikora
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: Jihj8g
17 -19.04
Kwiecień
42-604 Tarnowskie Góry
Paweł Babicz
zapisy/link
SNE Jezusa Zmartwychwstałego - Gliwice
24 -26.04
Kwiecień
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Katarzyna Frączek
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Stryszawie.
KOD: XrrCAg
24 -26.04
Kwiecień
Kraków
Karol Cierpica
zapisy/link
SNE Sursum Corda w Krakowie
KOD: DzgFdK
24 -26.04
Kwiecień
Chełm
Maciej Zawadka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Chełmie
KOD: cBGdjf
24 -15.12
Kwiecień
Częstochowa
Ks. Michał Krawczyk
zapisy/link
24 -26.04
Kwiecień
Lublin
Mirosław Ćwikła
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Lublinie
KOD: QnwBZK
24 -26.04
Kwiecień
Siemianowice Śląskie
Joanna Włoch
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Wspólnoty RAFAEL
KOD: 5y1tNS
25 -26.04
Kwiecień
Sosnowiec
Ewa Brzezińska
zapisy/link
SNE "Przyjaciele Jezusa"
KOD: PXajmA
30 -03.05
Kwiecień
Ptaki k. Nowogrodu
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Theoforos w Łomży
KOD: aYiBG7
30 -03.05
Kwiecień
42-604 Tarnowskie Góry
Jacek Rojowski
zapisy/link
SNE Jezusa Zmartwychwstałego - Gliwice
30 -03.05
Kwiecień
Żary
Agata Kulczycka
zapisy/link
SESA Syn Dawida - Żary
KOD: 7hehFx
30 -03.05
Kwiecień
Bogdanki, Dom rekolekcyjny
Tomasz Słodownik
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
30 -03.05
Kwiecień
Dom Rekolekcyjny w Bogdankach, Podlaskie
Tomasz Słodownik
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
30 -03.05
Kwiecień
Wisła
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Wspólnoty RAFAEL oraz Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: oP7X2c
30 -03.05
Kwiecień
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Teresa Szklarczyk
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Stryszawie
KOD: 8f4Lz7

Maj '20

07 -10.05
Maj
Lublin
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla w Katowicach

Czerwiec '20

05 -07.06
Czerwiec
Łomża
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Theoforos w Łomży
KOD: hHAUN9
10 -14.06
Czerwiec
42-604 Tarnowskie Góry
Ks. Artur Sepioło
zapisy/link
SNE Jezusa Zmartwychwstałego - Gliwice
11 -14.06
Czerwiec
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Dorota Górka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Stryszawie
KOD: lFif6H
12 -14.06
Czerwiec
Jedlnia Letnisko/Radomia
Judyta Piechota
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Radomiu
KOD: 0WJ9mB
19 -21.06
Czerwiec
Bielsko - Biała
Dorota Górka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. marka oddział w Bielsku - Białej.
KOD: MRYn9o
26 -29.06
Czerwiec
Cieszyn
o.Efraim Kostrzewa
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: EYb6uh

Lipiec '20

02 -05.07
Lipiec
Poznań
Michał Korczak
zapisy/link
SNE św. Barnaby Poznań
02 -12.07
Lipiec
Kałków (EREM) k. Starachowic
ks. Sławomir Płusa
zapisy/link
SNE św.Dobrego Łotra
KOD: S8EQH6
03 -07.07
Lipiec
Cieszyn
Agnieszka Piekarczyk
zapisy/link
SNE Zacheusz
KOD: oAHRil
03 -13.07
Lipiec
Białystok
ks. Krzysztof Kralka / Marta Mędrek
zapisy/link
Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji i Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
09 -20.07
Lipiec
Żary
Ks. Tomasz Matyjaszczyk
zapisy/link
SESA Syn Dawida - Żary
KOD: Pc8aJ
10 -12.07
Lipiec
Gdańsk
Anna Gír
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Gdańsku
KOD: b0FNsY
15 -19.07
Lipiec
Lubaszowa
ks. Andrzej Kowalski
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej Św. Jana Umiłowanego Ucznia
KOD: 2GnUr1
17 -26.07
Lipiec
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Teresa Szklarczyk
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Stryszawie
KOD: mxwGGK
27 -30.01
Lipiec
Białystok, Parafia Zmartwychwstania Pańskiego
ks. Kamil Dąbrowski
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza

Sierpień '20

28 -30.08
Sierpień
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Beata Szpila
zapisy/link
SL św. Marka w Stryszawie
KOD: dKFlT5

Wrzesień '20

18 -20.09
Wrzesień
Chełm
Maciej Zawadka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Chełmie
KOD: KFOkD
18 -20.09
Wrzesień
Piekary Śląskie
Arkadiusz Pyka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Śląsk Południe.
KOD: ztnY7
25 -27.09
Wrzesień
Chełm
Ireneusz Maliszewski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Chełmie
KOD: axG8uw
25 -27.09
Wrzesień
Radom
Agnieszka Starzyńska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Radomiu
KOD: Pi4ii6
25 -27.09
Wrzesień
Lublin
Maria Podkowa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Lublinie
KOD: tRMqza

Październik '20

02 -04.10
Październik
Świętochłowice
ks. Łukasz Płaszewski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Wspólnoty RAFAEL
KOD: mp8tUe
09 -11.10
Październik
Kraków
Karol Cierpica
zapisy/link
SNE Sursum Corda w Krakowie
KOD: OYgAY
23 -25.10
Październik
Bielsko - Biała
Wiesław Gilowski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Bielsko - Biała
KOD: eO1m8g
23 -25.10
Październik
Kozienice
Agnieszka Dąbrowska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Radomiu
KOD: 1uk4A3

Listopad '20

13 -15.11
Listopad
Krasnystaw
Mirosław Ćwikła
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Lublinie
KOD: BVbxy6
27 -29.11
Listopad
Siemianowice Śląskie
Anna Czajkowska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Wspólnoty RAFAEL
KOD: 62TJhS