Emaus

Jeśli odkryłeś Biblię i pragniesz ją nie tylko czytać, ale i rozumieć, przyłącz się do uczniów podążających z Jerozolimy do Emaus. To do nich dołącza się Nieznajomy, który w drodze wyjaśnia im Pisma. Nalegają, by pozostał z nimi. Poznanie Pisma doprowadza ich do poznania Jezusa. On sam zaprasza Ciebie do tego samego! Pragnie, by i Twoje serce pałało miłością do Słowa Bożego, byś poznając Je i Nim się karmiąc, nawiązywał głębszą relację z Jezusem – Słowem.

Szkoła organizująca: 

SNE Najświętszego Serca Jezusowego

Informacje Organizacyjne: 

Warunkiem uczestnictwa w kursie Emaus jest wcześniejsze przeżycie kursu Nowe Życie.
Ofiara za kurs: 100,00 złotych składana jest w trakcie recepcji.
Miejsce: Dom Parafialny w Parafii NMP Matki Kościoła i Św. Barbary w Bełchatowie (Księża Sercanie), Al. Kard. St. Wyszyńskiego 40, 97-400 Bełchatów.
Informacje: Zapewniamy kawę, herbatę i ciastka, a dodatkowo kolację w piątek, obiad i kolację w sobotę oraz ciepły posiłek w niedzielę. Nie zapewniamy noclegów. Wszystkich przyjezdnych prosimy o kontakt – służymy informacjami o sprawdzonych, dobrych, tanich noclegach w Bełchatowie. Należy zabrać ze sobą na kurs Biblię, notatnik, długopis, okulary jeśli ich używasz i lekarstwa na własne dolegliwości. Oprócz tego otwarte serce. Wszelkie pytania prosimy kierować na e-maila: kontakt@snebelchatow.pl
Na kurs zarezerwuj sobie czas od 17:30 w piątek do 16:00 w niedzielę (godziny orientacyjne – szczegółowy rozkład każdego dnia podajemy na bieżąco).

Data Rozpoczęcia: 
piątek, 24 luty, 2023 - 17:30
Data Zakończenia: 
niedziela, 26 luty, 2023 - 16:00
Dyrektor: 
Rafał Simkowski
Miejscowość: 
Bełchatów
E-mail do wysyłki zgłoszenia z formularza: 
kontakt@snebelchatow.pl
Kolor kursu: 
Czerwony