Wydarzenia Lokalne

„Kto Was dotyka, dotyka źrenicy mojego oka” – te słowa Boga z księgi proroka Zachariasza brzmią szczególnie mocno w kontekście osób skrzywdzonych przemocą seksualną w Kościele.

Nieustannie dokonujemy wyborów, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Które z nich prowadzą nas ku życiu? Które sprawiają, że jest w nas coraz więcej smutku, nieufności, a w konsekwencji duchowej śmierci? Pełnia życia (J 10, 10), to plan Pana Boga względem każdego z nas.

Chcesz odkryć na nowo co to znaczy być kobietą? Chcesz dowiedzieć się, co o tym myśli Bóg? Na tym kursie nie tylko ucieszysz się swoją kobiecością, ale i dowiesz się, jak to powołanie realizować na co dzień! Kurs dla kobiet pełnoletnich w każdym powołaniu stanowym.

Celem kursu jest odkrycie, że Bóg jest dostępny dla mnie przez modlitwę oraz nauczenie się otwierania na prowadzenie Ducha Świętego na modlitwie osobistej i wspólnotowej.
Kurs KAMCh jest skierowany do osób, które uczestniczyły wcześniej w kursie Nowe Życie.

Więcej informacji wkrótce...

https://sursumcordamissio.com

Tobiasz - Cel tego kursu to stać się mężczyzną zaangażowanym w życie Kościoła i świata. Przykładem jest jedna z najbardziej pasjonujących i wielkich sylwetek Starego Testamentu - król Salomon. Na kursie tym uzyskasz nową motywację i odwagę do podejmowanych odpowiedzialności.

Czas powrotu do źródła, jakim jest sakrament małżeństwa oraz wspólne odkrywanie mocy jego działania w swoim życiu. Podarujcie sobie ten wyjątkowy czas!

Głównym przesłaniem tego kursu jest odkrycie przez kobietę obdarowań, które Bóg w niej złożył już od chwili poczęcia. Kurs ten pomaga każdej z nas stać się prawdziwą królową przez odkrycie w sobie piękna.
Termin: 6-8 października 2023 r.
Miejsce: Poznań

‼ Dołącz do 24h sztafety uwielbienia ‼
Zapisz się na swoje 5 min. i uwielbiaj gdziekolwiek będziesz:
https://chcejezusa.pl/modlitwa/

"Jak owocnie modlić się Słowem Bożym" to sesja formacyjna skierowana do wszystkich, którzy chcieliby praktycznie nauczyć się czytać, rozważać i żyć Słowem Bożym.
W trakcie sesji zostaną wyjaśnione podstawowe zagadnienia związane z tym tematem, m.in.:

Kurs Dawid jest kursem Szkoły Nowej Ewangelizacji, stworzonym dla osób posiadających zdolności wokalne i instrumentalne, ale szukających czegoś więcej w muzyce chrześcijańskiej, niż tylko zadowolenia z wykonywania dźwięków.

Strony