Wydarzenia Lokalne

SE Św MARKA - SL TYCHY ,SL KRAKÓW

Jak doświadczać jedności małżeńskiej w naszej różnorodności?

Jak na nowo słuchać i rozumieć współmałżonka ?

Czy romantyczna randka małżeńska jest dla Was? Kiedy ostatnio na niej byliście?

Jest to kurs autorski Wspólnoty Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea i kolejny w programie formacji, obok kursu Emaus, rozpalającym serce miłością do Słowa Bożego. Kurs Daniel dotyka drugiego źródła, które podtrzymuje nowe życie w nas.

W niedzielę 3 października 2021 spotkaliśmy się online w gronie Rejonu Północnego SESA. Było to nasze trzecie w tym roku spotkanie ze Słowem Bożym. Na pierwszym czytaliśmy księgę Rodzaju, na drugim Ewangelię wg św.

Na Kursie Animacji Modlitwy Charyzmatycznej odnajdzie się każda osoba ze wspólnoty, gdyż uczymy się na nim zasad uczestniczenia oraz prowadzenia spotkania modlitewnego. Celem tego kursu jest, aby nauczyć się i przeżywać prowadzić modlitewne spotkania charyzmatyczne w sposób uporządkowany.

Zapraszamy serdecznie na Kurs Rebeka dla kobiet, które chcą odkryć swoje szczęście. Kurs odbędzie się w Krakowie w dniach 26-28.11.2021 r.

Zapraszamy na Kurs Estera dla kobiet, który obędzie się w Krakowie w dniach 24-26.09.2021 r. To czas dla tych z nas, które potrzebują znaleźć swoją tożsamość, czas na stanie się wolną i nieobciążoną swoją przeszłością.

Poniżej link do zapisów:

Zespół Koordynacyjny ds. Nowej Ewangelizacji w Diecezji Kaliskiej we współpracy z Parafią Konkatedralną organizuje Diecezjalne Rekolekcje Ewangelizacyjne pn. „Powołani, aby wierzyć dzisiaj”. Rekolekcje odbędą się w ostrowskiej konkatedrze od 19 do 22 września 2021 r. W trwającym Roku Św.

"Szczęśliwy, kto mądrość osiągnął, kto nabył rozwagi; bo lepiej ją posiąść niż srebro, ją raczej nabyć niż złoto” (Prz 3,13)

"Rekolekcje wyjścia" to wyjątkowy czas uzdrowienia i uwolnienia - ducha, duszy i ciała, podarowany nam przez Boga.
Czas: 23-25-lipca 2021
Miejsce: Dom rekolekcyjny Niepokalanów, adres: Paprotnia, ul. M. Kolbego 5, 96-515 Teresin

Dnia 18 kwietnia 2021 spotkaliśmy się online w gronie Rejonu Północnego SESA, by wspólnie uczcić Niedzielę Biblijną. Hasłem spotkania było "OK!", to znaczy Ojciec Kocha! Przeczytane dwa pierwsze rozdziały z Ewangelii św.

Strony