Wydarzenia Lokalne

Kurs TOBIASZ I SARA ma charakter ewangelizacyjny i jest skierowany do małżonków chrześcijańskich. Jest to przede wszystkim czas podjęcia lub odnowienia decyzji, by budować małżeństwo na Jezusie Chrystusie.

Serdecznie zapraszamy mężczyzn na coroczny zjazd Przymierza Braci Zmartwychwstania, który odbędzie się w Stryszawie na Wzgórzu Miłosierdzia w dniach 10 - 12.11.2023

Spotkanie - Rozeznawanie - Misja - dołącz do nas!

Jesteś kobietą, ale co to dla Ciebie znaczy?

Przyjdź a odkryjesz na nowo swoją kobiecość. Oderwij się na jeden weekend od tych wszystkich rzeczy, które „musisz zrobić”. A wydobędziesz własne piękno, które każda z nas posiada.

KURS TYLKO DLA KOBIET „Samarytanka” … godność królowej jest w Tobie

Jak patrzeć i słuchać
Amnezja a zapomnienie
Pragnienie piękna
Warty pokłonu

Kurs ten skierowany jest do liderów, aby odnowić, potwierdzić i umocnić swoją służbę w pasterzowaniu. Celem jest, aby na nowo zakochać się w Jezusie Dobrym Pasterzu.
Na kurs zapraszamy także kapłanów posługujących w różnych grupach i wspólnotach.

Alpha jest serią spotkań wyjaśniających podstawy wiary chrześcijańskiej. Każde spotkanie podejmuje inny temat dotyczący wiary i daje możliwość dyskusji. Alpha prowadzona jest na całym świecie i każdy jest na niej mile widziany. Można jeszcze dołączyć do spotkań. Zapraszamy do Lublina.

Celem kursu Daniel jest rozwój modlitwy osobistej i poznanie jej wpływu na modlitwę wspólnotową.
Ten kurs poprowadzi cię ku nowej relacji z Panem Bogiem w Kościele. Doświadczysz oddziaływania modlitwy na Twoje życie osobiste.

Na Kurs Rebeka zapraszamy wszystkie Panie pragnące odkryć swoją wartość. Jest on skierowany do kobiet, które chcą stać się szczęśliwe poprzez własne decyzje i zdrowe spojrzenie na siebie. Kurs ukazuje dary jakie posiadamy i o które musimy się same zatroszczyć.

„Kto Was dotyka, dotyka źrenicy mojego oka” – te słowa Boga z księgi proroka Zachariasza brzmią szczególnie mocno w kontekście osób skrzywdzonych przemocą seksualną w Kościele.

Nieustannie dokonujemy wyborów, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Które z nich prowadzą nas ku życiu? Które sprawiają, że jest w nas coraz więcej smutku, nieufności, a w konsekwencji duchowej śmierci? Pełnia życia (J 10, 10), to plan Pana Boga względem każdego z nas.

Chcesz odkryć na nowo co to znaczy być kobietą? Chcesz dowiedzieć się, co o tym myśli Bóg? Na tym kursie nie tylko ucieszysz się swoją kobiecością, ale i dowiesz się, jak to powołanie realizować na co dzień! Kurs dla kobiet pełnoletnich w każdym powołaniu stanowym.

Strony