Kursy SESA w Polsce

Grudzień '22

09 -11.12
Grudzień
Białystok
Robert Lubowicki
zapisy/link
SNE im. św. Filipa Nereusza w Archidiecezji Białostockiej

Styczeń '23

05 -08.01
Styczeń
Nysa Dom Dobrego Pasterza
Krystyna G.Drożdżal
zapisy/link
Werbistowska Szkoła Nowej Ewangelizacji
KOD: ORm7uP
05 -08.01
Styczeń
Częstochowa
Sławomira Surowiecka
zapisy/link
SNE Św. Jana Chrzciciela w Częstochowie
05 -08.01
Styczeń
Siedlce
ks. Tomasz Bieliński
zapisy/link
SNE Siedlce
05 -08.01
Styczeń
Białystok
Robert Lubowicki
zapisy/link
SNE im. św. Filipa Nereusza w Archidiecezji Białostockiej
13 -15.01
Styczeń
CREWE / UK
Barbara Piwowar
zapisy/link
SECiM Manchester
KOD: kP1WeD
19 -22.01
Styczeń
Częstochowa
Marta Mendrek
zapisy/link
Sne Św. Jana Chrzciciela w Częstochowie
20 -22.01
Styczeń
Siedlce
ks. Tomasz Bieliński
zapisy/link
SNE Siedlce
20 -22.01
Styczeń
Kraków
Katarzyna Śledziewska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Sursum Corda (Kraków)
KOD: gjUUxf
20 -22.01
Styczeń
Częstochowa
ks. Jacek Michalewski
zapisy/link
SNE Św. Jana Chrzciciela w Częstochowie
26 -29.01
Styczeń
Lublin
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
KOD: f96QS3
27 -29.01
Styczeń
Łomża
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Łomża
KOD: 6HHFr0

luty '23

03 -05.02
luty
Siedlce
ks. Tomasz Bieliński
zapisy/link
SNE Siedlce
10 -12.02
luty
Zawiercie
Mariusz Janoska
zapisy/link
SNE Św. Jana Chrzciciela w Częstochowie
17 -19.02
luty
Ćwiklice koło Pszczyny
Agnieszka Sowińska / Dorota Górka
zapisy/link
SE Św Marka SL Tychy
KOD: ua3aEA
17 -19.02
luty
Katowice
Anna Żymła
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla w Katowicach
KOD: 7FdMGR
24 -26.02
luty
Poznań
Michał Kamiński
zapisy/link
SNE św. Barnaby - Poznań
KOD: 5rgrj

Marzec '23

17 -19.03
Marzec
Katowice
Arkadiusz Pyka
zapisy/link
SE Św Marka SL Tychy
KOD: ni0RPE
17 -19.03
Marzec
Wzgórze Miłosierdzia
o. Krzysztof Czerwionka CR
zapisy/link
SL św. Marka z siedzibą w Stryszawie
KOD: c4CAqX

Kwiecień '23

21 -23.04
Kwiecień
Siedlce
ks. Tomasz Bieliński
zapisy/link
SNE Siedlce
28 -08.05
Kwiecień
Częstochowa
ks. Jakub Raczyński
zapisy/link
SNE Św. Jana Chrzciciela w Częstochowie
28 -02.05
Kwiecień
Wzgórze Miłosierdzia
o. Krzysztof Czerwionka CR
zapisy/link
SL św. Marka z siedzibą w Stryszawie
KOD: LlZVFk
29 -03.05
Kwiecień
Kraków
-
zapisy/link
Sursum Corda Kraków

Maj '23

12 -14.05
Maj
Radomsko
ks. Grzegorz Piec
zapisy/link
SNE Św. Jana Chrzciciela w Częstochowie
19 -21.05
Maj
Licheń Stary
Jolanta Zatorska
zapisy/link
SNE św. Jana Umiłowanego ucznia - Toruń SNE św. Barnaby - Poznań

Czerwiec '23

08 -11.06
Czerwiec
Poznań
Danuta Kamińska
zapisy/link
SNE św. Barnaby - Poznań
09 -11.06
Czerwiec
Radomsko
Emilia Stencel
zapisy/link
SNE Św. Jana Chrzciciela w Częstochowie
09 -11.06
Czerwiec
Wzgórze Miłosierdzia
o. Krzysztof Czerwionka CR
zapisy/link
SL św. Marka z siedzibą w Stryszawie
KOD: GHpxp
29 -02.07
Czerwiec
Częstochowa
ks. Jakub Raczyński
zapisy/link
SNE Św. Jana Chrzciciela w Częstochowie

Lipiec '23

06 -09.07
Lipiec
Wzgórze Miłosierdzia
o. Krzysztof Czerwionka CR
zapisy/link
SL Św. Marka z siedzibą w Stryszawie
KOD: 3kRl3a
21 -23.07
Lipiec
Łomża
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Łomża
KOD: qze9eF

Sierpień '23

11 -15.08
Sierpień
Częstochowa
Ks. Michał Krawczyk
zapisy/link
Św. Jana Chrzciciela w Częstochowie

Wrzesień '23

01 -03.09
Wrzesień
Siedlce
ks. Tomasz Bieliński
zapisy/link
SNE Siedlce

Październik '23

13 -15.10
Październik
Tychy
Arkadiusz Pyka
zapisy/link
SE Św Marka SL Tychy
KOD: S6Lchi

Listopad '23

03 -05.11
Listopad
Siedlce
ks. Tomasz Bieliński
zapisy/link
SNE Siedlce