Kursy SESA w Polsce

Czerwiec '20

05 -07.06
Czerwiec
Białystok
Robert Lubowicki
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
05 -07.06
Czerwiec
Katowice
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla Katowice
05 -07.06
Czerwiec
Łomża
ks. Jacek Dąbrowski
zapisy/link
SNE Theoforos w Łomży
KOD: hHAUN9
05 -07.06
Czerwiec
Lublin
Jolanta Nowak
zapisy/link
Pallotyńska SNE
10 -14.06
Czerwiec
42-604 Tarnowskie Góry
Ks. Artur Sepioło
zapisy/link
SNE Jezusa Zmartwychwstałego - Gliwice
11 -14.06
Czerwiec
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Dorota Górka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Stryszawie
KOD: lFif6H
12 -14.06
Czerwiec
Jedlnia Letnisko/Radomia
Judyta Piechota
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Radomiu
KOD: 0WJ9mB
19 -21.06
Czerwiec
Białystok
Monika Znajda
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
19 -21.06
Czerwiec
Ostrów Wlkp.
ks. Dominik Wodniczak
zapisy/link
SNE Św. Rodziny w Ostrowie Wlkp.
19 -21.06
Czerwiec
Bielsko - Biała
Dorota Górka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. marka oddział w Bielsku - Białej.
KOD: MRYn9o
19 -21.06
Czerwiec
Bystra k. Bielska-Białej
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: nDUbFu
26 -28.06
Czerwiec
Żerniki Wrocławskie
Aleksandra Kuzan
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji śś. Ap. Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: mmv7Er

Lipiec '20

02 -05.07
Lipiec
Strzegom
ks. Piotr Wawrzynek
zapisy/link
SE św. apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: iM9rz8
02 -05.07
Lipiec
Poznań
Michał Korczak
zapisy/link
SNE św. Barnaby Poznań
02 -12.07
Lipiec
Kałków (EREM) k. Starachowic
ks. Sławomir Płusa
zapisy/link
SNE św.Dobrego Łotra
KOD: S8EQH6
03 -13.07
Lipiec
Białystok
ks. Krzysztof Kralka / Marta Mędrek
zapisy/link
Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji i Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
09 -20.07
Lipiec
Żary
Ks. Tomasz Matyjaszczyk
zapisy/link
SESA Syn Dawida - Żary
KOD: Pc8aJ
10 -13.07
Lipiec
Toruń
Jolanta Zatorska
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej + Ekipa Krajowa SESA
10 -12.07
Lipiec
Gdańsk
Anna Gír
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Gdańsku
KOD: b0FNsY
10 -13.07
Lipiec
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: FLNash
15 -19.07
Lipiec
Lubaszowa
ks. Andrzej Kowalski
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej Św. Jana Umiłowanego Ucznia
KOD: 2GnUr1
17 -26.07
Lipiec
Sadowie
ks. Piotr Wawrzynek
zapisy/link
SE św. apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: ygUm
17 -26.07
Lipiec
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Teresa Szklarczyk
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Stryszawie
KOD: mxwGGK
17 -20.07
Lipiec
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: KeO9h9
24 -26.07
Lipiec
Warszawa
ks. Kamil Dąbrowski
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza
24 -02.08
Lipiec
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: 9WPumd
27 -30.01
Lipiec
Białystok, Parafia Zmartwychwstania Pańskiego
ks. Kamil Dąbrowski
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa Nereusza

Sierpień '20

05 -09.08
Sierpień
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: 33vMq7
14 -18.08
Sierpień
Głębowice koło Żmigrodu
ks. Piotr Wawrzynek
zapisy/link
SE św. apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu + ekipa krajowa SESA
KOD: uq0AEi
20 -23.08
Sierpień
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: mUcQpb
28 -30.08
Sierpień
Wzgórze Miłosierdzia - Stryszawa
Beata Szpila
zapisy/link
SL św. Marka w Stryszawie
KOD: dKFlT5

Wrzesień '20

18 -20.09
Wrzesień
Licheń Stary
Ks. Rafał Krauze
zapisy/link
SNE Licheń Stary
KOD: 9eFrbQ
18 -20.09
Wrzesień
Chełm
Maciej Zawadka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Chełmie
KOD: KFOkD
18 -20.09
Wrzesień
Piekary Śląskie
Arkadiusz Pyka
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Śląsk Południe.
KOD: ztnY7
25 -27.09
Wrzesień
Chełm
Ireneusz Maliszewski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Chełmie
KOD: axG8uw
25 -27.09
Wrzesień
Radom
Agnieszka Starzyńska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Radomiu
KOD: Pi4ii6
25 -27.09
Wrzesień
Lublin
Maria Podkowa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Lublinie
KOD: tRMqza

Październik '20

02 -04.10
Październik
Bystra k. Bielska-Białej
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: XabLFy
02 -04.10
Październik
Świętochłowice
ks. Łukasz Płaszewski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Wspólnoty RAFAEL
KOD: mp8tUe
09 -11.10
Październik
Kraków
Karol Cierpica
zapisy/link
SNE Sursum Corda
KOD: OYgAY
09 -11.10
Październik
Strzegom
tbd
zapisy/link
SE św. apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: hCTmUF
23 -25.10
Październik
Kozienice
Agnieszka Dąbrowska
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Radomiu
KOD: 1uk4A3
23 -25.10
Październik
Bielsko - Biała
Wiesław Gilowski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka oddział Bielsko - Biała
KOD: eO1m8g

Listopad '20

06 -10.11
Listopad
Gostyń
tbd
zapisy/link
Filipińska Szkoła Nowej Ewangelizacji w Gostyniu
KOD: TcvTcP
13 -15.11
Listopad
Krasnystaw
Mirosław Ćwikła
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Lublinie
KOD: BVbxy6
20 -22.11
Listopad
Ćwiklice
Dorota Górka, Agnieszka Sowińska
zapisy/link
SE Św Marka oddział Tychy SE Św Marka oddział Bielsko-Biała
KOD: WlwSYn
20 -22.11
Listopad
Bystra k. Bielska-Białej
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: 7nAZ0w
27 -29.11
Listopad
Siemianowice Śląskie
ks. Łukasz Płaszewski
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Wspólnoty RAFAEL
KOD: 62TJhS
27 -29.11
Listopad
Wieden
Miksics Anna
zapisy/link
KOD: MyK9F

Grudzień '20

11 -13.12
Grudzień
Wrocław
tbd
zapisy/link
SE św. apostołów Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: 3u9QHh
11 -13.12
Grudzień
Licheń Stary
Beata Maciejewska
zapisy/link
SNE Licheń Stary
KOD: eXUsZ9