Kursy SESA w Polsce

Czerwiec '21

25 -29.06
Czerwiec
Koszalin
ks. Rafał Jarosiewicz
zapisy/link
SNE Koszalin
25 -27.06
Czerwiec
Białystok
ks. Kamil Dąbrowski
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji
KOD: 2jQUAC
25 -27.06
Czerwiec
Kurs on-line
Marzena Pietroszek
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: Kuqn7F

Lipiec '21

01 -04.07
Lipiec
Głębowice k. Wołowa
ks. Piotr Wawrzynek
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji śś. Ap. Piotra i Pawła we Wrocławiu
KOD: pKF1Og
01 -04.07
Lipiec
Płock
Iwona Zielonka
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Płockiej pw. św. Łukasza Ewangelisty
KOD: 7ehumW
01 -04.07
Lipiec
Gdańsk
Wojciech Kruk
zapisy/link
Gdańska Szkoła Nowej Ewangelizacji
KOD: DpXUjI
09 -11.07
Lipiec
Gdynia
Joanna Wenta
zapisy/link
Gdańska Szkoła Nowej Ewangelizacji
KOD: Y2cSal
09 -11.07
Lipiec
Okszów
Lidia Zawadka
zapisy/link
SE św. Marka Chełm
KOD: a4Tmi1
09 -19.07
Lipiec
Częstochowa - Dom Rekolekcyjny, Olsztyn/ Częstochowy , ul. Świętej Puszczy 6
ks. Rafał Jarosiewicz
zapisy/link
SNE Koszalin i SNE Częstochowa
10 -13.07
Lipiec
Żary
Ks. Tomasz Matyjaszczyk
zapisy/link
SESA Żary - Syn Dawida
16 -25.07
Lipiec
Wzgórze Miłosierdzia
o.Krzysztof Czerwionka CR
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Stryszawie
KOD: 4bzphS
16 -19.07
Lipiec
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: UYMT8c
22 -25.07
Lipiec
Sadowie
ks. Dominik Wodniczak
zapisy/link
Szkoła Nowej Ewangelizacji Św. Rodziny
23 -01.08
Lipiec
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: OqwTxr
23 -01.08
Lipiec
Licheń Stary - Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej
Danuta Kamińska
zapisy/link
SNE rejonu centralnego
30 -01.08
Lipiec
Wzgórze Miłosierdzia
o.Krzysztof Czerwionka CR
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji św. Marka w Stryszawie
KOD: JeY2hZ

Sierpień '21

05 -08.08
Sierpień
Wzgórze Miłosierdzia
o.Krzysztof Czerwnka CR
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Św. Marka w Stryszawie
KOD: bYjMkm
06 -09.08
Sierpień
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: q6Gd85
19 -22.08
Sierpień
Dom Ruchu Światło-Życie, ul. Dobrzyńska 112/114, Częstochowa
Ks. Michał Krawczyk
zapisy/link
SNE św. Jana Chrzciciela w Częstochowie
19 -22.08
Sierpień
Hermanówka
Robert Lubowicki
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji
KOD: UeJmXz
19 -22.08
Sierpień
Wzgórze Miłosierdzia
o.Krzysztof Czerwnka CR
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Św. Marka w Stryszawie
KOD: 0HHeZM
20 -22.08
Sierpień
Okszów
Lidia Zawadka
zapisy/link
SE św. Marka Chełm
KOD: 4VZqEG
20 -24.08
Sierpień
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: IDiFMs
26 -29.08
Sierpień
Hermanówka
ks. Łukasz Ruminowicz
zapisy/link
Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji
KOD: p9zEn7
27 -29.08
Sierpień
Oświęcim
ks. Przemysław Sawa
zapisy/link
Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody
KOD: szgce0

Wrzesień '21

16 -19.09
Wrzesień
Firlej k. Lublina
Janusz Kasperczyk
zapisy/link
SNE Chrystusa Króla w Katowicach
KOD: XCfnPF

Październik '21

22 -24.10
Październik
Warszawa
o. Paweł Drobot
zapisy/link
SNE Sursum Corda
KOD: TEBgKd

Listopad '21

11 -14.11
Listopad
Kraków
Małgorzata Walczak
zapisy/link
SNE Sursum Corda
KOD: Xcl6P8