Mojżesz

Mojżesz – dziecko z kosza, niezwykły lider, jąkała, przyjaciel Boga, zabójca, przed którym rozstąpiło się Morze Czerwone. Mojżesz to człowiek wielu sprzeczności i paradoksów. To właśnie dzięki nim ten znany po dziś dzień przywódca ludu Bożego wiedział, że niezależnie od odniesionych zwycięstw i porażek, jego siła nie pochodzi od niego samego.
Chcesz być liderem, który wsłuchując się w głos Przyjaciela, prowadzi innych według Bożego planu? Chcesz być jak Mojżesz, który, wyprowadzając z niewoli ku Ziemi Obiecanej, kształtował serce i mentalność Bożego ludu?

Kurs Mojżesz to czas, w którym przejdziemy drogę wyzwolenia i uzdolnienia do posługi. Zatrzymując się przy postaci Mojżesza, poznając jego sukcesy i upadki, mocne i słabe strony, będziesz mógł zobaczyć swoje własne serce i to, jaki jest Boży plan, który On pragnie realizować w Twojej służbie. Bóg nie potrzebuje Twojej doskonałości - jedynym, czego pragnie, jest Twoja gotowość.

Szkoła organizująca: 

SESA Żary - Syn Dawida

Informacje Organizacyjne: 

Dla kogo? Kurs przeznaczony jest dla osób, które brały udział w trzech kursach pierwszego etapu.

Kiedy: 10 (11:00) - 13.07 (18:00) 2021 r.
Kurs stanowi całość, dlatego prosimy o zaplanowanie czasu tak, abyś mógł być z nami od początku do końca.

Gdzie: Dom Rekolekcyjny w Żarach
ul. Wyzwolenia 2, 68-200 Żary

Koszt: 350 zł

Zapisy: https://airtable.com/shrhGInWWgoMrSGdw

Liczba uczestników kursu, a także zasady sanitarne, które obowiązywać będą na kursie, uzależnione będą od obowiązujących w lipcu przepisów związanych z COVID-19.

Data Rozpoczęcia: 
sobota, 10 Lipiec, 2021 - 11:00
Data Zakończenia: 
wtorek, 13 Lipiec, 2021 - 18:00
Dyrektor: 
Ks. Tomasz Matyjaszczyk
Miejscowość: 
Żary
E-mail do wysyłki zgłoszenia z formularza: 
sesazary@gmail.com
Kolor kursu: 
Czerwony