Nowe Życie

Jesteś zmęczony swoim życiem? Przygniata Cię ciężar codzienności? Choroby, trudne relacje ze współmałżonkiem, kłopoty w wychowaniu dzieci, troska o życie dorosłych dzieci, problemy w pracy, samotność? Nie widzisz perspektyw?
A może masz już wszystko poukładane, a jednak nie jesteś szczęśliwy, czegoś Ci brakuje? A może po prostu jesteś znudzony swoim życiem, bo już dawno nic ciekawego się w nim nie wydarzyło?
Każdy moment – zarówno ten obfitujący w radość, jak i ten przeniknięty smutkiem – jest dobry, żeby dać się porwać Duchowi Świętemu i doświadczyć spotkania z Jezusem, który chce przemieniać Twoje życie. Pozwolisz MU? Odważ się! Zaryzykuj! Podejmij decyzję i przyjdź na nasz kurs.

Szkoła organizująca: 

SNE Najświętszego Serca Jezusowego

Informacje Organizacyjne: 

Ofiara na pokrycie kosztów kursu: 80,00 złotych.
Miejsce: Dom Parafialny w Parafii NMP Matki Kościoła i Św. Barbary w Bełchatowie (Księża Sercanie), Al. Kard. St. Wyszyńskiego 40, 97-400 Bełchatów.
Informacje: Zapewniamy kawę, herbatę i ciastka, a dodatkowo kolację w piątek, obiad i kolację w sobotę oraz ciepły posiłek w niedzielę. Wszelkie pytania prosimy kierować na e-maila: kontakt@snebelchatow.pl

Data Rozpoczęcia: 
piątek, 9 Październik, 2020 - 17:30
Data Zakończenia: 
niedziela, 11 Październik, 2020 - 14:00
Dyrektor: 
Halina Zimnowoda
Miejscowość: 
Bełchatów
E-mail do wysyłki zgłoszenia z formularza: 
kontakt@snebelchatow.pl
Kolor kursu: 
Czerwony