Nowe Życie

ZASKAKUJĄCA I INSPIRUJĄCA TREŚĆ I FORMA
Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i przyjąć Nowe Życie dziecka Bożego i Dziedzica Jego Królestwa, te rekolekcje są dla Ciebie!

Zapraszamy Cię na weekend, który pomoże Ci odnaleźć żywego i zainteresowanego Tobą Boga. Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę i że On jest Ojcem pełnym dobroci, zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi. Pan Bóg chce dla Ciebie więcej niż się spodziewasz. Daj Mu swój czas, a On odda Tobie niewyobrażalnie więcej.

ZAPRASZAMY KATECHETÓW
W porozumieniu z Wydziałem Katechetycznym Archidiecezji Gdańskiej, w sposób szczególny zapraszamy na kurs katechetów. Będzie on potraktowany jako jedna z propozycji stałej formacji duchowej i po jego ukończeniu zostanie wydane z Kurii odpowiednie zaświadczenie.

Bardzo serdecznie zapraszamy Was drodzy katecheci, gdyż wiemy, w jak ważnej i trudnej misji głoszenia Ewangelii posługujecie na co dzień. Zapewne wielu z Was ma już ugruntowaną i wypróbowaną wiarę. Jednak każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu jej ożywienia. Po to właśnie jest ten kurs. Jezus Zmartwychwstały chce nas nieustannie odnawiać w swojej misji, posyłając nam Ducha Świętego, który wieje jak chce i kędy chce. Dajmy się Jemu zaskoczyć.

KURS W WERSJI ONLINE
W związku z istniejącymi obostrzeniami kurs będzie miał formę spotkania on-line. Będzie prowadzony za pomocą aplikacji zoom. Do uczestnictwa w kursie będziesz więc potrzebował dostępu do komputera z działającą kamerką i mikrofonem. Udział za pomocą telefonów nie jest rekomendowany, choć nie wykluczony.

Kurs jest dla osób pełnoletnich.

Szkoła organizująca: 

Gdańska Szkoła Nowej Ewangelizacji

Informacje Organizacyjne: 

Więcej informacji na stronie: www.snegdansk.pl

Data Rozpoczęcia: 
piątek, 14 Maj, 2021 - 18:00
Data Zakończenia: 
niedziela, 16 Maj, 2021 - 12:10
Dyrektor: 
Alicja Marciniak
Miejscowość: 
Gdańsk online
E-mail do wysyłki zgłoszenia z formularza: 
biuro@snegdansk.pl
Kolor kursu: 
Czerwony