Nowe Życie

Serdecznie zapraszamy do udziału w szczególnych rekolekcjach, które zmieniły życie tysięcy osób. Nie ma w tym żadnej przesady, gdyż metodologia kursu ma już ponad 40 lat i jest stosowana w ponad dwóch tysiącach Szkół Nowej Ewangelizacji na całym świecie. Jego atutem oprócz użycia nowoczesnych środków przekazu, atrakcyjnej formy, arcyciekawych dynamik i czytelnej grafiki jest działająca łaska Ducha św. O tym, jak bardzo adekwatną jest sama nazwa kursu – Nowe Życie przekonują liczne świadectwa.

Kurs Nowe Życie (19-21.08.2022), który nasza Szkoła organizowała już ponad dwadzieścia razy jest dla każdego, kto chce doświadczyć nowego życia. Mogą w nim wziąć udział zarówno neofici, jak i członkowie ruchów i stowarzyszeń, osoby zaangażowane w życie parafii., członkowie rad parafialnych, lektorzy, oraz osoby przeżywające kryzysy wiary. Polecamy go również dla tych, którzy przeżyli niedawno Parafialne Misje Ewangelizacyjne i chcą umocnić w sobie łaskę duchowej przemiany, jakiej właśnie doświadczyli. Chętni powinni mieć ukończone przynajmniej 16 lat. A ponieważ nie ma natomiast górnej granicy wieku, dlatego uczestniczyły w nim osoby, które przekroczyły nawet osiemdziesiąty rok życia!

Kurs odbędzie się w siedleckiej Bursie św. Stanisława Kostki, która znajduje się przy ul. Biskupa Świrskiego 56 (naprzeciwko katedry). Rozpocznie się on w piątek (11.01) o godz. 17.30 a zakończy w niedzielę (13.01) ok. godz. 13.30. Koszt uczestnictwa (150 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę, a także obiad w niedzielę, materiały dydaktyczne oraz nieograniczony dostęp do zasobów rekolekcyjnej kawiarenki. Istnieje możliwość skorzystania z noclegu (40 zł/noc) w pokojach dwuosobowych. Zgłoszenia przyjmuje Maria Chromińska (kom. 507.071.642). Kurs stanowi całość od piątku do niedzieli, dlatego nie przyjmujemy zgłoszeń na jeden lub dwa dni udziału.

Szkoła organizująca: 

SNE Siedlce

Informacje Organizacyjne: 

Miejsce: Bursa św. Stanisława Kostki, ul. Biskupa Świrskiego 56 (naprzeciwko katedry) w Siedlcach
Koszt: 150 zł (możliwy nocleg 40 zł/noc)
Zapisy: Maria Chromińska (kom. 507.071.642)

Data Rozpoczęcia: 
piątek, 19 Sierpień, 2022 - 17:30
Data Zakończenia: 
niedziela, 21 Sierpień, 2022 - 13:30
Dyrektor: 
ks. Tomasz Bieliński
Miejscowość: 
Siedlce
Formularz zewnętrzny: 
E-mail do wysyłki zgłoszenia z formularza: 
biuro@sne.siedlce.pl
Kolor kursu: 
Czerwony