Nowe Życie

Zapraszamy na pierwszy w kolejności kurs Szkół Nowej Ewangelizacji: NOWE ŻYCIE. To trzy dni poznawania Boga, Jego Miłości. To czas budowania relacji z Jezusem, Jego synem, a naszym Panem. To najlepsza inwestycja czasu i pieniędzy. Zapisz się już dziś i zaproś swoich najbliższych, aby i oni mogli doświadczyć, jaką Miłością umiłował nas Bóg. Kurs jest bez noclegów (jeśli to uniemożliwia Ci udział w kursie - napisz do nas). Jeśli nie stać Cię na opłacenie całej kwoty kursu - niech brak pieniędzy nie będzie przeszkodą - napisz proszę do nas.

Szkoła organizująca: 

SNE Łomża

Informacje Organizacyjne: 

- kurs dla osób pełnoletnich,
- bez noclegów (dochodzony) (jeśli byłaby jednak potrzeba zakwaterowania prosimy o kontakt z koordynatorem kursu)
- trzydniowy kurs jest całością, nie ma możliwości uczestniczenia tylko w jego części
- posiłki: zapewniamy kawę/herbatę oraz obiad i kolację w sobotę
- rozpoczęcie kursu w piątek Mszą Św. o godz. 18:00 w Katedrze św. Michała Archanioła w Łomży ul. Dworna 25 (rejestracja uczestników czynna po Mszy św. od godz. 18:45)
- potwierdzeniem poprawnego zapisania się na kurs, jest otrzymanie informacji na wskazany w formularzu adres e-mail
- po otrzymaniu maila potwierdzającego należy wpłacić zadatek 30zł na konto: Katolickie Stowarzyszenie Theoforos nr konta: 73 8762 0009 0009 4298 2000 0010 w tytule przelewu należy wpisać: datę i nazwę kursu oraz imię i nazwisko osoby wpłacającej (wpłat zadatku należy dokonać najpóźniej na tydzień przed kursem, pozostałą kwotę należy uiścić w rejestracji, w dniu rozpoczęcia kursu)
- w przypadku rezygnacji z kursu wpłacony zadatek nie jest zwracany (zadatek jest zwracany jedynie w przypadku nie odbycia się kursu z przyczyn nie zależnych od Organizatora);
- prosimy zabrać ze sobą: Pismo Święte (Stary i Nowy Testament), długopis, notatnik

Data Rozpoczęcia: 
piątek, 27 Styczeń, 2023 - 18:00
Data Zakończenia: 
niedziela, 29 Styczeń, 2023 - 13:00
Dyrektor: 
ks. Jacek Dąbrowski
Miejscowość: 
Łomża
E-mail do wysyłki zgłoszenia z formularza: 
nowezycie@theoforos.pl
Kolor kursu: 
Czerwony